Hotel Jurajski Kryształ w Zaborzu

Strona główna » Baza noclegowa i gastronomiczna » Gdzie spać » Hotel Jurajski Kryształ w Zaborzu

wielkość tekstu:A | A | A

Czterogwiazdkowy Hotel Jurajski Kryształ to nowy, bardzo gustownie, urządzony obiekt  do wypoczynku dla par, rodzin z dziećmi, ale i klientów biznesowych zainteresowanych organizacją konferencji. Przyjemnie urządzone i przestronne pokoje pozawalają zregenerować siły. Długość wypoczynku może obejmować jedną dobę, ale najlepiej na Jurę wybrać się na kilka dni. Dokładnie 29 nowoczesnych pokoi, stylowa restauracja, dwie sale konferencyjne, a także strefa Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną to mocne atuty obiektu.

- Do dyspozycji oddajemy 26 pokoi, 2 studia, 1 apartament, czyli łącznie 30 sypialni, 30 łazienek i 55 łóżek – wylicza Paulina Turoń, menager Jurajskiego Kryształu z Zaborzu. – Posiadamy  stylową restauracje, dwie sale konferencyjne, lobby, bar, siłownie, salę fitness. Oferujemy gościom strefę Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną.

Pokoje wyposażone w telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W cenie jest dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Zapewniona jest klimatyzacja, a najmłodszych klientów ucieszy sala zabawa dla dzieci i wyposażenie dla maluchów typu: wysokie krzesła do karmienia.

Budynek wybudowany od podstaw, otoczony jurajskim lasami. Znajduje się w odległości zaledwie 25 km na południowy wschód od Częstochowy. Z Katowic można tu dojechać w ciągu godziny. Atutem Jurajskiego Kryształu i to wielkim jest bliskie położne w stosunku do największych jurajskich atrakcji. I tak Szlak Orlich Gniazd - Zamek Olsztyn (14 km), Zamki Bobolice (20 km), Zamek Mirów (20 km), Zamek Ogrodzieniec (35 km) – od bramy Jurajskiego Kryształu. Na Jasną Górę jest 27 km, a do Muzeum Rzemiosł Dawnych Stary Młyn  w Żarkach na Szlaku Zabytków Techniki 8 km.

- Oferujemy noclegi ze śniadaniem, pakiety świąteczne, weekendowe, wypoczynek dla rowerzystów, zapewniamy noclegi dla gości weselnych. Na sezon wakacyjny przygotujemy specjalne pakiety wypoczynkowe dla rodzin. Chętnie podejmiemy się organizacji konferencji, gdyż podsiadamy dwie sale konferencyjne – wylicza P. Turoń.

Atutem miejsca jest bardzo dobra kuchnia, bazująca na tradycyjnych polskich daniach.  Klienci mają zapewnione miejsca parkingowe i profesjonalne doradztwo turystyczne na miejscu.

Informacje praktyczne:

Hotel Jurajski Kryształ, 

Zaborze, ul. Olsztyńska 37, 42-310  Żarki

tel. 660 210 038

recepcja.jurajskikrysztal@gmail.com

www.jurajskikrysztal.pl

https://www.facebook.com/Jurajski-Kryształ-2196416273784355

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Ankieta

Która z informacji na stronie okazała się najbardziej pomocna przy organizacji wypoczynku na terenie Gminy Żarki?

 • 17.9%
 • 42.9%
 • 14.3%
 • 10.7%
 • 14.3%
archiwum ankiet
Informacja o projekcie UE

Miasto i Gmina Żarki
42-310 Żarki, ul. Kościuszki 15/17

tel.: (34) 314 80 36
e-mail: poczta@umigzarki.pl

 • w_warsztacie_kolodziejskim448
 • sala_rzemiosl260
 • rzezby_przed_budynkiem1777
 • wnetrze_sali_poswieconej_mlynarstwu_i497
 • muzeum_dawnych_rzemiosl_w_starym_mlynie-_sala376
 • muzeum_dawnych_rzemiosl__w_starym_mlynie_w6672
Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu, opisy atrakcji na jurze i wiele innych przydatnych informacji.
Facebook
Zapytanie
Poleć stronę
Księga gości
Zobacz wpisy