Wybrańcy Mocy. Gra dla dzieci 7 sierpnia. Bezpłatnie dla dzieci Czatachowa

Strona główna » Aktualności » Wybrańcy Mocy. Gra dla dzieci 7 sierpnia. ...

wielkość tekstu:A | A | A

Wybrańcy Mocy gra dla dzieci w uniwersum Star Wars w ramach Flamberg 2016, Niedziela, 7 sierpnia godzina 13:00-15:00, Pole namiotowe w Czatachowej, gmina Żarki.  Bezpłatnie dla dzieci Czatachowa. Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Udział w grze jest bezpłatny. Rekomendujemy lekkie, sportowe ubrania, mile widziane stroje w klimacie Star Wars. Zobacz zabawę z ubiegłego roku https://www.youtube.com/watch?v=V0BMulgUkZg

 

Jeśli chcesz spędzić fragment wakacji w bajecznych krainach rodem z powieści fantasy, odwiedź w sierpniu Czatachową na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. To tu, w dniach 6-15 sierpnia odbędzie się kolejna edycja konwentu gier terenowych Flamberg

 

Główne atrakcje konwentu obejmują rozgrywające się praktycznie codziennie gry terenowe w różnych klimatach i światach fantasy, w tym dwie gry dwudniowe, warsztaty rzemieślnicze, gry planszowe i karciane oraz wieczorne zabawy przy ognisku. Udział w grach terenowych wymaga stroju dostosowanego do klimatu danej gry oraz zakupu bezpiecznych atrap broni białej, przy użyciu której rozstrzygane są walki w świecie gry.

 

Klimat podczas konwentu przypomina warunki podobne do plenerowych koncertów, choć od lat w zlotach biorą udział także rodziny z kilkuletnimi dziećmi. Na miejscu do dyspozycji uczestników jest pole namiotowe, zaplecze sanitarne w postaci przenośnych toalet i prysznicy (w cenie akredytacji) dostęp do elektryczności i wspólnego dużego namiotu halowego.

 

Specjalnie dla naszych najmłodszych uczestników, również dla tych, którzy odwiedzą nas tylko na jeden dzień przygotowaliśmy, jak co roku, grę terenową dla dzieci. W tym roku, dzieje się ona w bardzo odległej galaktyce... w klimacie uwielbianych Star Wars.

 

Najmłodsi uczestnicy gry wcielają się w rolę obdarzonych mocą dzieci, które zostały wybrane do szkolenia w Akademii Jedi. W czasie zabawy dzieci będą miały okazję nauczyć się podstaw walki mieczem świetlnym (oczywiście w jego bezpiecznej wersji), strzelać z blasterów nerf i spotkają postacie znane ze świata Star Wars.

 

Oto wstęp do fabuły tegorocznej gry dla dzieci:

 

Luke Skywalker powrócił do idei wskrzeszenia zakonu Jedi i przywrócenia do życia chluby Republiki; Akademii Jedi. W tym celu zebrał grupę uczniów - padawanów, których przez dwa lata szkolił w drogach Mocy. Trzech z nich zdołało zdobyć tytuł Rycerza Jedi. To właśnie ich rozesłał w poszukiwaniu dzieci; kandydatów do Akademii.

 

Każdy z Jedi odwiedził wiele planet budując sieć agentów, których zadaniem było wyszukiwanie dzieci obdarzonych choć odrobiną Mocy. Dziś nadeszła wreszcie chwila, gdy, pod opieką jednej z agentek - przemytniczki i rebeliantki Kry, pierwsza grupa kandydatów na uczniów przybywa na księżyc Yavin, do punktu spotkania w pobliżu pozostałości dawnej bazy Rebelii. To tutaj mają zobaczyć się z Rycerzem Jedi - Warusem, który zadecyduje, czy mogą zostać uczniami Akademii Jedi.

 

Niestety, agenci Imperium zorientowali się, że ktoś poszukuje kandydatów na Jedi i zdwoili wysiłki zmierzające do schwytania Luke’a i jego popleczników.

czytano: 2237 razy, źródło: turystykazarki.pl

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Ankieta

Która z informacji na stronie okazała się najbardziej pomocna przy organizacji wypoczynku na terenie Gminy Żarki?

 • 17.9%
 • 42.9%
 • 14.3%
 • 10.7%
 • 14.3%
archiwum ankiet
Informacja o projekcie UE

Miasto i Gmina Żarki
42-310 Żarki, ul. Kościuszki 15/17

tel.: (34) 314 80 36
e-mail: poczta@umigzarki.pl

 • w_warsztacie_kolodziejskim448
 • sala_rzemiosl260
 • rzezby_przed_budynkiem1777
 • wnetrze_sali_poswieconej_mlynarstwu_i497
 • muzeum_dawnych_rzemiosl_w_starym_mlynie-_sala376
 • muzeum_dawnych_rzemiosl__w_starym_mlynie_w6672
Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu, opisy atrakcji na jurze i wiele innych przydatnych informacji.
Facebook
Zapytanie
Poleć stronę
Księga gości
Zobacz wpisy