Między zamkami Kotowice

Strona główna » Baza noclegowa i gastronomiczna » Gdzie spać » Między zamkami Kotowice

wielkość tekstu:A | A | A

Idealna Agroturystyka na wypoczynek z dziećmi! Animacje dla dzieci, opieka nad zwierzętami gospodarskimi. Basen, plac zabaw i menu - by niejadek zjadł nie tylko obiadek :)

 

Gdzie na wakacje?

Oczywiście na Jurę Krakowsko - Częstochowską. Zabytki - oczywiście, kilkanaście zamków i warowni nazywanych Orlimi Gniazdami. Wspinaczka? Gdzie nie spojrzysz skały i kompleksy wspinaczkowe. Tutaj zaczynał każdy polski alpinista! Jaskinie? Zapraszamy do tych turystycznie przygotowanych oraz do tych które mogą być prawdziwą przygodą dla doświadczonych speleologów! Dla maluchów? Parki rozrywki, parki miniatur, parki linowe, baseny, zalewy i inne atrakcje! Nie ma szansy na nudę!

 

Wypoczynek z dziećmi? Tak, możesz wypocząć!

Gospodarstwo Agroturystyczne Między Zamkami to obiekt całoroczny, przystosowany do komfortowego wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Oprócz licznych udogodnień dla rodzin z dziećmi, prowadzimy przede wszystkim zajęcia, które dzieci kochają!

Animacje, prowadzone po obiadokolacji obejmują zajęcia plastyczne, zawody sportowe i co tylko przyjdzie nam do głowy. Każdego dnia po śniadaniu dzieci wraz z gospodarzem uczestniczą w obrządku przy zwierzętach, których mieszka w naszej agroturystyce sporo!

 

Jeżeli Twoje dziecko myśli, że jajka pochodzą ze sklepu - po pobycie u nas, będzie doskonale wiedziało, że to bajka. W dodatku takie jaja, które wyjmuje się samodzielnie z kurnika smakują zupełnie inaczej.

 

Liczne zajęcia, plac zabaw, basen, zwierzęta, ogrodzony teren i dużo towarzystwa. Dzięki temu Ty też wypoczniesz. Twoje dziecko będzie tak zajęte, że możesz spokojnie opalać się w promieniach jurajskiego słońca!

 

Kiedy możesz nas odwiedzić?

Między Zamkami to agroturystyka całoroczna. Sezon wakacyjny to czas dla rodzin na wypoczynek z dziećmi. W pozostałych okresach zapraszamy firmy i grupy, które mają ochotę wypocząć, szkolić się i bawić z dala od miejskiego zgiełku! 

Dysponujemy salą szkoleniową z rzutnikiem i nagłośnieniem, możemy zrobić dowolną imprezę, karaoke. Współpracujemy z firmami, które zapewnią paintball, quady, wspinaczkę i inne zabawy team-buildingowe. 

Wieczorem zapraszamy do naszego wiejskiego MINI - SPA opalanego drewnem, na saunę i beczkę z gorącą wodą.

 

Na terenie naszego Gospodarstwa znajdują się również:

 • miejsce na ognisko i grill z wędzarnią
 • plac zabaw dla dzieci
 • mini boisko do piłki nożnej, kosza i siatkówki
 • parking ogrodzony - bezpłatny
 • sala konferencyjna/ salon (doskonały zarówno do szkoleń jak i zabaw)
 •  

O pokojach słów kilka.

Dysponujemy pokojami:

2-osobowy (przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo)

3-osobowe

4-osobowe (dwupiętrowe z możliwością dostawki)

Każdy z pokoi posiada niezależne wejście z ogrodu - wychodzisz wprost na plac zabaw!

W każdym pokoju jest łazienka, ręczniki, pościel, TV LED, radio, czajnik. W pokojach 4-osobowych znajdują się również lodówki.

 

Czy można coś zjeść?

Oczywiście! W sezonie letnim pobyty sprzedajemy wyłącznie z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje). Z doświadczenia wiemy, że taki rozkład posiłków sprawia, że nikt nie jest głodny, a czasu na zwiedzanie zostaje maksymalnie dużo.

 

Przygotowujemy jedzenie sami, w dużej mierze ze swojskich składników z własnego chowu i od okolicznych rolników. Staramy się aby w menu pojawiały się dania powszechnie znane i lubiane, tak aby dzieci jadły chętnie i miały dużo siły do zabawy!

Co w okolicy?

Na naszej stronie www.miedzyzamkami.com możesz przeczytać wiele o atrakcjach i zabytkach w okolicy. Współpracujemy z różnymi firmami i organizacjami, przez co możemy zaproponować naszym gościom zniżki i rabaty do wielu miejsc!

 

Ceny zależą od sezonu i długości pobytu. Przez większą część roku proponujemy oferty pakietowe.

Cennik sprawdzisz na www.miedzyzamkami.com

 

Informacje praktyczne:

Gospodarstwo Agroturystyczne „ Miedzy zamkami”

Iwona Rzucidło-Rutecka, 

Kotowice, ul. Zamkowa 48,  42-310 Żarki

tel. 660 753 672

e-mail: info@miedzyzamkami.com

www.miedzyzamkami.com

 

 

 

 

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Ankieta

Która z informacji na stronie okazała się najbardziej pomocna przy organizacji wypoczynku na terenie Gminy Żarki?

 • 17.9%
 • 42.9%
 • 14.3%
 • 10.7%
 • 14.3%
archiwum ankiet
Informacja o projekcie UE

Miasto i Gmina Żarki
42-310 Żarki, ul. Kościuszki 15/17

tel.: (34) 314 80 36
e-mail: poczta@umigzarki.pl

 • _d2098281341
 • _d2057671341
 • _d2023411341
 • _d2088431341
 • _d2072301341
 • _d2027691341
Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu, opisy atrakcji na jurze i wiele innych przydatnych informacji.
Facebook
Zapytanie
Poleć stronę
Księga gości
Zobacz wpisy