Gadżety promocyjne dla turystów

Strona główna » Aktualności » Gadżety promocyjne dla turystów

wielkość tekstu:A | A | A

Gadżety promocyjne dla turystów zakupione z projektu „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

Operacja miała na celu zakup materiałów promujących obszar partnerstwa RLGD „Jurajska Ryba”, była realizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach. 

Pieniądze z dotacji MGOK Żarki otrzymał w  konkursie ogłoszonym przez RLGD „Jurajska Ryba” w 2019 r. w ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem na operacje w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020.

W ramach projektu zostały zakupione:

- Wodoodporna mata piknikowa, plażowa w pokrowcu - 200 szt.

- Torba sportowa z przegrodą z przodu -  400 szt.

- Saszetka na rower do przypięcia, z kieszenią zamykaną na zamek i miejscem do podpięcia  urządzenia multimedialnego z przezroczystą przegrodą - 100 szt.

- Dmuchane rękawki do pływania dla małych dzieci -  100 szt.

- Torba plażowa zamykana na rzep - 200 szt.

- Kubek 400 ml ze szczelnym zamknięciem - 100 szt.

- Plecak z przednią kieszenią i główną przegrodą na zamek błyskawiczny - 100 szt.

- Brelok w kształcie rybki -  200 szt.

- Magnes -  200 szt. 

- Ulotki do gadżetów -   2000 sztuk.

Ulotki są wydawane z każdym przedmiotem zakupionym z projektu. Na materiałach wydawanych i udostępnianych w wersji elektronicznej znalazły się odpowiednie treści zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PO RYBY.

Gadżety są dystrybuowane przez punkt informacji turystycznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i w Starym Młynie w Żarkach. Trafiają do rąk osób zainteresowanych turystyką. Do każdego gadżetu została dołączona ulotka promująca obszar, przymocowana w sposób trwały.

Projekt pt. „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba” na operację w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” W ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie 2.1.2 Spójny system informacji i promocji obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

czytano: 815 razy, źródło: turystykazarki.pl

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Ankieta

Która z informacji na stronie okazała się najbardziej pomocna przy organizacji wypoczynku na terenie Gminy Żarki?

 • 17.9%
 • 42.9%
 • 14.3%
 • 10.7%
 • 14.3%
archiwum ankiet
Informacja o projekcie UE

Miasto i Gmina Żarki
42-310 Żarki, ul. Kościuszki 15/17

tel.: (34) 314 80 36
e-mail: poczta@umigzarki.pl

 • w_warsztacie_kolodziejskim448
 • sala_rzemiosl260
 • rzezby_przed_budynkiem1777
 • wnetrze_sali_poswieconej_mlynarstwu_i497
 • muzeum_dawnych_rzemiosl_w_starym_mlynie-_sala376
 • muzeum_dawnych_rzemiosl__w_starym_mlynie_w6672
Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu, opisy atrakcji na jurze i wiele innych przydatnych informacji.
Facebook
Zapytanie
Poleć stronę
Księga gości
Zobacz wpisy