Powstała Jurajska Stokrotka w Kotowicach

Strona główna » Aktualności » Powstała Jurajska Stokrotka w Kotowicach

wielkość tekstu:A | A | A

Nowe gospodarstwo agroturystyczne powstało z udziałem środków unijnych z Partnerstwa Północnej Jury. Właścicielka Dagmara Ciosek przygotowała trzy pokoje, kuchnię, łazienki z myślą o przyjmowaniu gości.

- Od pewnego czasu rozważaliśmy możliwość uruchomienia usług agroturystycznych. Z udziałem dotacji udało się przygotować trzy pokoje dla gości – mówi właścicielka nowego agrogospodarstwa Dagmara Ciosek.

Pokoje urządzone są w nowym domu, otoczonym rozległym podwórkiem. Gospodarze pozostawili dla siebie parter domu. Na piętrze wydzieli  trzy pokoje, w których może wypoczywać do 12 osób.  Jeden pokój jest z łazienką, dwa mniejsze pokoje mają olbrzymią wspólną łazienkę w korytarzu wyposażoną w wannę i prysznic.

Pokoje są przestronne, nasłonecznione, wszystkie z balkonami. Każda sypialnia wyposażona w sosnowe łóżka, szafy, krzesła, stoły. Ciepłe kolory oraz ciepłe koce sprawiają, iż wnętrza są naprawdę przytulne. Istnieje możliwość dostosowania sypialni odnośnie liczby łózek pod wymagania gości.  W części dla gości została wydzielona kuchnia, niezależna od gospodarzy. Na podwórku plac zabaw dla dzieci i parking dla klienta. Osobne wejście do budynku tylko i wyłącznie dla gości.

 

Nowe gospodarstwo agroturystyczne jest położone na wzgórzu w Kotowicach. Stąd roztacza się przepiękny widok na skały w Rzędkowicach i Górę Zborów. W kilka minut można dotrzeć autem do zamków w Mirowie i w Bobolicach. Pod ręką są również wszystkie turystyczne atrakcje Gminy Żarki z sanktuarium w Leśniowie na czele.

 

- Północna część Jury, gdzie położone jest nasze agrogospodarstwo  Jurajska Stokrotka to miejsce dla ludzi kochających smak przygody. Zapraszamy osoby zainteresowane aktywnym wypoczynkiem,  jak i tych, którym odpowiada spokojny wypoczynek – wszystko zależne od indywidualnej potrzeby i upodobań – zachęca do przyjazdów gospodyni Dagmara Ciosek.

 

Gospodarstwo Agroturystyczne

Dagmara Ciosek, Kotowice

ul. Kolejowa 1, 42 - 310 Żarki

tel. 500 184 614

mail: dagmarasarenka@interia.pl

 

(przygotowała i fot: Katarzyna Kulińska-Pluta, UMIG Żarki)

czytano: 2725 razy, źródło: turystykazarki.pl

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0 dodaj komentarz

Strona główna

Ankieta

Która z informacji na stronie okazała się najbardziej pomocna przy organizacji wypoczynku na terenie Gminy Żarki?

 • 17.9%
 • 42.9%
 • 14.3%
 • 10.7%
 • 14.3%
archiwum ankiet
Informacja o projekcie UE

Miasto i Gmina Żarki
42-310 Żarki, ul. Kościuszki 15/17

tel.: (34) 314 80 36
e-mail: poczta@umigzarki.pl

 • w_warsztacie_kolodziejskim448
 • sala_rzemiosl260
 • rzezby_przed_budynkiem1777
 • wnetrze_sali_poswieconej_mlynarstwu_i497
 • muzeum_dawnych_rzemiosl_w_starym_mlynie-_sala376
 • muzeum_dawnych_rzemiosl__w_starym_mlynie_w6672
Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu, opisy atrakcji na jurze i wiele innych przydatnych informacji.
Facebook
Zapytanie
Poleć stronę
Księga gości
Zobacz wpisy